Dochodzenie ws. mężczyzny z widelcami w penisie umorzone

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Dochodzenie ws. mężczyzny z widelcami w penisie umorzone

Mieszkaniec powiatu przeworskiego, który tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2017 roku trafił do szpitala z rozerwaną cewką moczowa twierdził, że rany powstały po spotkaniu z prostytutkami, które wbiły mu trzy plastikowe widelce, gdy ten zażądał zwrotu pieniędzy za usługę, został uznany na niewiarygodnego i śledztwo umorzono. 


Ranny mieszkaniec powiatu przeworskiego miał zmieniać wersję wydarzeń za każdym razem, gdy był wzywany do rzeszowskiej prokuratury. Na końcu sam wycofał wniosek o ściganie. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie, która prowadziła sprawę umorzyła sprawę.– W tej historii, od samego początku, nic nie układało się w logiczny ciąg wydarzeń – mówi Sylwia Urban-Koszela z rzeszowskiej prokuratury.


Mężczyzna miał spotkać się z dwiema prostytutkami na stacji benzynowej w Krasnem. Do stosunku z przyczyn fizjologicznych miało nie dojść, więc mężczyzna zażądał zwrotu gotówki. Wówczas  prostytutki miału mu włożyć trzy plastikowe widelczyki w cewkę moczową. Mężczyzna wrócił do domu, ale do szpitala udał się dopiero po kilku dniach. Dochodzenie w tej sprawie trwało kilka miesięcy. Prokurator Rejonowy z Rzeszowa Dominik Miś twierdził, że mężczyzna nie umiał nawet podać koloru włosów prostytutek i dokładnie zrelacjonować przebiegu spotkania. – Chcieliśmy temu mężczyźnie pomóc, ale okazał się niewiarygodny – dodała  prokurator Sylwia Urban- Koszela. 


Na wniosek prokuratury został przeprowadzony eksperyment procesowy, który miał pomóc w odtworzeniu  spotkania mieszkańca powiatu przeworskiego z prostytutkami. Mężczyzna jednak za każdym razem zmieniał miejsce tego spotkania. W końcu biegły psycholog wydał opinię, że mężczyzna jest niewiarygodny. Ostatecznie poszkodowany mieszkaniec powiatu przeworskiego wycofał wszystkie swoje wcześniejsze zeznania.


Prokuratorzy podjęli decyzje, że nie będą podejmować kroków w celu postawienia mężczyźnie zarzutów o poinformowaniu organów ścigania o przestępstwie, którego miało nie być.

 
BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow