Akcja”SpoKREWnieni służbą” przeworskich policjantów

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Akcja”SpoKREWnieni służbą” przeworskich policjantów

Pierwsza w tym roku akcja zbiórki krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą” na naszym terenie odbyła się wczoraj w Starostwie Powiatowym w Przeworsku. Policjanci oraz pracownicy cywilni przeworskiej komendy włączyli się w akcję honorowo oddając krew.


O tym, jak ważne jest, aby nigdy nie zabrakło krwi wiedzą wszyscy, a w szczególności ci, którzy pracują w takich służbach jak policja, straż pożarna, czy pracownicy służby zdrowia. To właśnie oni najczęściej są, jako pierwsi na miejscach różnych wypadków, gdzie osoby doznają poważnych urazów. Niekiedy bezpośrednio po takim zdarzeniu musi być podana krew, aby uratować komuś życie.

Wczoraj w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „ SpoKREWnieni służbą” pod patronatem Ministerwstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji”. Głównym celem tego przedsięwzięcia była pomoc w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego.

Mając świadomość tego, jak cenna jest każda kropla krwi do wczorajszej akcji przyłączyli się nie tylko przeworscy policjanci, ale także pracownicy cywilni.

Krew to najcenniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. Wystarczy tak niewiele, a zarazem tak dużo. Życie innych może zależeć od nas, a także nasze życie może zależeć od innych.

 

rj

KPP Przeworsk

 

303-124607 303-124609 303-124611 303-124612

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow