60 % policjantów w Przeworsku na zwolnieniu chorobowym 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

60 % policjantów w Przeworsku na zwolnieniu chorobowym 

Kadry zarządzające w przeworskiej komendzie policji robią co mogą, żeby zachować ciągłość służby. -Do godz. 12.00, 8 listopada ponad 60% wszystkich funkcjonariuszy przyniosło zwolnienia chorobowe-informuje Rzecznik Prasowy KPP w Przeworsku Renata Jaremko.


Jak już  informowaliśmy wcześniej. To dane optymistyczne, bowiem nie są w nich ujęci nieobecni policjanci, którzy są na zwolnieniach długoterminowych, oraz szkołach. Ponadto informacje  o zwolnieniu chorobowym funkcjonariuszy do systemu wprowadza się  z pewnym opóźnieniem. Patrole, których jest ograniczona ilość w całym powiecie pełnią m.in. kadry kierownicze.


Jak nieoficjalnie ustaliliśmy w Przeworsku zwolnienia chorobowe przyniosło 100% pracujących  funkcjonariuszy prewencji (nie wliczając policjantów na szkołach i na zwolnieniach długoterminowych) 100% policjantów pracujących w Ruchu Drogowym, oraz 100% policjantów dzielnicowych. W Wydziale Kryminalnym zostało sześciu funkcjonariuszy. Oprócz nich są jeszcze kadry kierownicze, oraz kilkoro policjantów w podległych komisariatach na terenie powiatu przeworskiego. 


W województwie Podkarpackim pracuje około cztery i pól tysiąca funkcjonariuszy. Na dzień dzisiejszy półtorej tysiąca jest na zwolnieniach chorobowych. 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow