20-letni kibic ugodzony nożem. Policja milczy w tej sprawie.

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

20-letni kibic ugodzony nożem. Policja milczy w tej sprawie.

Informacja o tym, że dwudziestoletni kibic przeworskiej drużyny piłkarskiej został ugodzony nożem dotarła do nas na początku tego miesiąca. 5 listopada 2018 zwróciliśmy się do Policji z pytaniem czy prowadzone jest jakieś postępowanie w tej sprawie. Po dziś dzień policja milczy.


Jak nieoficjalnie ustaliliśmy dwudziestolatek z Przeworska w nocy z 2 na 3 listopada został ugodzony nożem. Mogą to być kibicowskie porachunki. Chłopak zgłosił się do przeworskiego szpitala twierdząc, że upadł na wystający pręt w skateparku na ul. Budowlanych przy Kompleksie Sportowo Rekreacyjno Turystycznym w Przeworsku. Jednak pracownicy szpitala nie dali wiary w takie wyjaśnienia, gdyż rana miała ewidentnie przedstawiać cechy ugodzenia nożem lub podobnym do noża narzędziem. Policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą i pojawili w szpitalu jednak po dziś dzień nie dostaliśmy odpowiedzi ws. prowadzonego postępowania.

Aktualizacja

W dniu 5 listopada 2018r w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku zostało przyjęte zawiadomienie z art. 157§1 kk tj. naruszenie narządu ciała u 19-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. W niewyjaśnionych okolicznościach młody mężczyzna doznał obrażeń brzucha i trafił do szpitala.  Do zdarzenia miało dojść w nocy z 2 na 3 listopada br. w Przeworsku prawdopodobnie na ul. Budowlanych. W sprawie toczy się postępowanie – informuje Renata Jaremko z KPP Przeworsk.

BO 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow