2 lata więzienia dla pedofila 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

2 lata więzienia dla pedofila 

Na 2 lata pozbawienia wolności skazał sąd 37-letniego mężczyznę spod Łańcuta, który miał molestować seksualnie dwie dziewczynki poniżej 15. roku życia i naruszyć nietykalność cielesną kolejnej. Wszystkie dziewczynki były z powiatu przeworskiego. 


– Mężczyzna prócz kary pozbawienia wolności otrzymał również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość nie mniejszą niż 100 metrów przez 10 lat oraz ma wypłacić każdej pokrzywdzonej zadośćuczynienie w wysokości 3 tys. zł –powiedziała  Marzena Strokoń  prokurator z Prokuratury Rejonowej w Przeworsku.


Mężczyzna jeździł po powiecie przeworskim samochodem, zatrzymywał się w miejscach, gdzie przebywają dzieci i je zaczepiał. Miał wyciągać przez szybę rękę i dotykać je również w miejscach intymnych.


Pedofil od samego początku mówił, ze jest niewinny podczas procesu zmienił swoje zeznania. Przyznał się do wszystkiego przed sądem. Na rozprawie złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze i, co ciekawe, gdy został już skazany, chciał jak najszybciej rozpocząć odbywanie kary – kończy prok. Strokoń.


BO

 

wiezienie

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow