Powrót

Targi Ślubne w Przeworsku, czyli raj dla narzeczonych!

Luty 3, 2020

Widząc tak duże zainteresowanie ubiegłorocznymi Targami Ślubnymi w Przeworsku, organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję tego wydarzenia z myślą o wszystkich parach narzeczonych oraz osobach szukających odpowiednich firm do obsługi swojego ślubu i wesela. W tym roku Targi Ślubne odbędą się na dwóch salach w Restauracji „Leliwa” w Przeworsku, gdzie swoje oferty zaprezentuje około 30 firm.


Poza możliwością obejrzenia na żywo sal bankietowych Restauracji „Leliwa”, swoje bogate oferty zaprezentują salony sukien ślubnych, fotografowie, kamerzyści, salony jubilerskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, floryści, cukiernie, fotobudki, dekoratorzy weselni, zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje, animatorzy dla dzieci, samochody do ślubu oraz wiele innych firm związanych z branżą weselną.


Dla zwiedzających przygotowane zostały rabaty od wystawców, konkursy z nagrodami, pokazy oraz wiele więcej ciekawych i przydatnych ofert związanych z tym najważniejszym dniu w życiu, jakim jest ślub.


Zapraszamy 16 lutego 2020 roku do Restauracji „Leliwa” w Przeworsku, przy ul. Lwowskiej 110. Dla zwiedzających Targi czynne będą od godziny 11:00 do 17:00, a wstęp na Targi jest darmowy.

Organizatorem Przeworskich TARGÓW Ślubnych 2020 jest grupa Targi Przeworsk https://targi.przeworsk.pl/ 


Więcej informacji o targach, lista wystawców dostępne są na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1003348536683108/


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Usługi Remontowo Budowlane Heron maszyny Kucab