Powrót

Nietrzeźwy kierowca znieważył policjantów

Styczeń 20, 2020

Blisko promil alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez kańczuckich policjantów 23-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Mężczyzna posiadał również orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, dodatkowo podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich.

Wczoraj po godz. 23 w miejscowości Jawornik Polski, policjanci z komisariatu w Kańczudze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw polo 23-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Badanie stanu trzeźwość przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że miał promil alkoholu w organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, jakie popełnił mężczyzna. Do 1 lipca 2020 r. obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo zatrzymany mężczyzna podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. 23-latek został przewieziony do przeworskiej jednostki i osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab