Powrót

Przekroczył prędkość i kierował motocyklem bez uprawnień

Listopad 5, 2019

Policjanci z ruchu drogowego przeworskiej komendy zatrzymali kierującego, który w obszarze zabudowanym jechał 127 km/h, czyli o 77 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Okazało się, że jednośladem kierował 27-letni mieszkaniec Przeworska. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

W niedzielę przed godz. 16, w miejscowości Gniewczyna Łańcucka, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Yamaha 27-letniego mieszkańca Przeworska. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 77 km/h. Na danym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, a jadący motocyklem 27-latek poruszał się z prędkością 127 km/h.

Po zatrzymaniu do kontroli kierującego okazało się, że 27-latek nie ma wymaganych uprawnień do kierowanie motocyklem. Z uwagi na popełnione wykroczenie i obowiązujące przepisy ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy kat B. Dodatkowo został ukarany mandatami za kierowania pojazdem bez wymaganej kategorii prawa jazdy oraz za przekroczenie dozwolonej prędkości.  

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab