Powrót

Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs #OSE Wyzwanie

Październik 5, 2019

Do konkursu przystąpiło 1606 szkół z całej Polski. Wśród laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie.

Nagrodą w konkursie jest Mobilna Pracownia Multimedialna (16 laptopów). 3 października 2019 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie w obecności Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch, Wiceprzewodniczącego Sejmiku Podkarpackiego Jerzego Cyprysia oraz Dyrektora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Łukasza Kardasa dyrektor szkoły Grażyna Balawender odebrała potwierdzenie przyznania nagrody.
Pani dyrektor udzieliła wywiadu dla Radia Rzeszów, w którym z radością wyraziła nadzieję, że nowoczesne wyposażenie w postaci sprzętu komputerowego podniesie kompetencje cyfrowe uczniów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i umożliwi wspomaganie procesu kształcenia w szkole. Urozmaici także zajęcia dodatkowe.

Podziękowania należą się informatykowi szkoły panu Tomaszowi Horodeckiemu oraz uczniom wykonującym prace pt. SmartSzkoła.

Gmina Gać

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab