Powrót

Potrącenie Pieszego na ulicy Krasickiego

Październik 13, 2019

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności  wypadku, do którego doszło na ul. Krasickiego w Przeworsku w dniu 10.10.2019. Kierujący samochodem ciężarowym marki Man potrącił przechodząca przez jezdnię pieszą. W wyniku zderzenia 86-latka została przetransportowana do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.


Do zdarzenia doszło 10.10.2019 przed godz.13, na ul. Krasickiego w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man, 24- letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wykonując manewr skrętu w lewo potrącił przechodzącą poza przejściem dla pieszym 86-letnią mieszkankę Przeworska. Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Przeworsku. Kierujący samochodem był trzeźwy

Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

 

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab