7 zawodników, 2 biegi 12 medali dla Azymutu

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

W kolejny październikowy weekend zawodnicy Azymutu wystartowali w zawodach o Puchar Wójta Gminy Zamość. Tego dnia odbyły się 2 biegi średniodystansowy i sprinterski tzw. „Labirynt”. Zawodnicy z Dębowa do rywalizacji wystawili 7-miu zawodników w różnych kategoriach wiekowych, którzy zdobyli 12 medali. W biegu średniodystansowym 2 miejsce zajął Jakub Markowski, Patrycja Kiełb zwyciężyła w kategorii młodziczek a drugie miejsce zajęła Kamila Kotlińska, w tej samej kategorii ale wśród chłopców 1 miejsce wywalczył Jakub Kruk, wśród juniorek młodszych Aleksandra Orzechowska była bezkonkurencyjna i podobnie jak juniorka Agnieszka Leśnicka obie nie dały sobie odebrać zwycięstwa.

Natomiast w biegu sprinterskim kapitalnie spisała się Weronika Jucha, która odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w zawodach, Dobrą passę kontynuowali  Patrycja Kiełb, Kamila Kotlińska, Jakub Kruk, Aleksandra Orzechowska i Agnieszka Leśnicka, którzy powtórzyli swoje miejsca na podium z biegu średniego.