Powrót

Potrącenie motorowerzysty

Sierpień 12, 2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym potrącony został 93-letni motorowerzysta. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania motorowerzysty przez samochód osobowy. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
W piątek przed godziną 14, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Mikulice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 43-letni mieszkaniec województwa śląskiego kierujący samochodem osobowym marki Suzuki wraz z przyczepą campingową, podczas wyprzedzania potrącił bokiem przyczepy kierującego motorowerem marki Simson, 93- letniego mieszkańca powiatu przeworskiego.

W  wyniku zdarzenia kierujący jednośladem z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, oraz dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

M.Cz.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab