Powrót

Odpowiedzą za kradzież z włamaniem

Sierpień 29, 2019

Dzięki odpowiedniej reakcji mieszkańca Przeworska i szybkiej interwencji policjantów, zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy włamali się do Ośrodka Szkolenia Kierowców na ul. Lwowskiej. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy powiatu przeworskiego, w wieku 23 i 33 lat. Za kradzieże z włamaniem grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek przed północą, dyżurny z Przeworska odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że  do jednego z Ośrodków Szkolenia Kierowców na ul. Lwowskiej, włamało się dwóch mężczyzn. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcy do budynku dostali się najprawdopodobniej przez okno. Dyżurny ustalił rysopisy obu mężczyzn.

Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie sprawców. W rejonie budynku, gdzie doszło do włamania, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy jak wynikało z opisu świadka, mogli mieć związek z tym przestępstwem. Obaj na widok policyjnego radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymali. To dwaj mieszkańcy powiatu przeworskiego, w wieku 23 i 33 lat.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony wycenił straty na blisko 200 złotych. Teraz o ich losie zadecyduje sąd. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab