Powrót

Kierowca citroena z cofniętymi uprawnieniami do kierowania

Sierpień 8, 2019

Przeworscy policjanci zatrzymali 34-latka, który był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Biłgoraju. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa podczas kontroli drogowej. Dodatkowo okazało się, że posiada aktualną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj kilka minut po godz.7, policjanci ruchu drogowego na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że siedzący za kierownicą 34-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jest poszukiwany celem ustalenia miejsca jego pobytu oraz przedstawienia mu zarzutów za wcześniejsze przestępstwo. Postanowienie o poszukiwaniach wydała Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się również, że mężczyzna posiada aktualną decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami.

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy w Przeworsku, gdzie  zostały wykonane czynności z jego udziałem. 34-letni mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu mu uprawnień.

Grozi mu wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

M.Cz.  

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab