Powrót

Tragiczny wypadek w Adamówce

Maj 23, 2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Adamówce w powiecie przeworskim. W zderzeniu dostawczego mercedesa z samochodem ciężarowym, zginął pasażer busa, kierowca trafił do szpitala.
Do wypadku doszło przed godz. 13, w Adamówce. Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem 23- letni mieszkanie powiatu łańcuckiego , jadąc od Lublina w kierunku Przeworska, w miejscowości Adamówka, najprawdopodobniej podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu zginął pasażer mercedesa 26- letni mieszkaniec Rzeszowa, natomiast kierowca tego pojazdu w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym, 62-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, był trzeźwy i nie ucierpiał w zdarzeniu. Droga wojewódzka przez kilka godzin była zablokowana, a ruch odbywał się po wyznaczonych przez policjantów objazdach.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci przeworskiej drogówki i technik kryminalistyczny. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i rozwagę na drodze. Zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący naszymi drogami bezpiecznie dotarli do celu.

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny