Powrót

Potrącenie 11- latki na przejściu dla pieszych

Maj 10, 2019

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w miejscowości Urzejowice. Jadąca toyotą 50-latka potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych dziewczynkę. W wyniku zderzenia 11-latka została przetransportowana do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa.


Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz.16, na oznakowanym przejściu dla pieszych w miejscowości Urzejowice. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca toyota auris, 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującej się na przejściu dla pieszych 11-latce.

Dziewczynka z obrażeniami została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Rzeszowie. Kierująca była trzeźwa.

Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny