Powrót

Kolizja drogowa w Przeworsku

Maj 13, 2019

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek przed godz. 17, na skrzyżowaniu ul. Wiejskiej z Węgierskiej w Przeworsku. Sprawczyni kolizji został ukarany mandatem.


Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17, na skrzyżowaniu ul. Wiejskiej z Węgierską w Przeworsku. Policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierująca audi, 30-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, wyjeżdżając z ul. Wiejskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym renaultem, którym kierowała 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Siła uderzenia była tak duża, że renault uderzył jeszcze w toyotę, za kierownicą której siedział przez 27-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz jazda z nadmierną prędkością, to główne przyczyny ostatnich zdarzeń drogowych na terenie naszego powiatu. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się  do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność na drodze.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny