Powrót

Dachowanie w Żurawiczkach

Maj 8, 2019

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną dachowania pojazdu, do którego doszło 6 maja br. w Żurawiczkach. 47-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem.


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po godz. 19, w Żurawiczkach. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca volkswagenem passatem, 47-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala, po badaniach została zwolniona do domu. W chwili zdarzenia była trzeźwa. 47-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem. 

Policja przypomina: niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych, do których dochodzi na terenie naszego kraju. Aby podróżować bezpiecznie należy stosować się nie tylko do znaków i przepisów ruchu drogowego, ale również uwzględnić inne ważne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, natężenie ruchu czy stan nawierzchni.

 

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny