Powrót

21- latek odpowie za posiadanie narkotyków

Maj 23, 2019

Przeworscy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mieszkaniec powiatu przeworskiego trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


Od pewnego czasu policjanci z Wydziału Kryminalnego z przeworskiej komendy podejrzewali, że 21-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Wczoraj w godzinach popołudniowych, na jednej z ulic policjanci zauważyli tego 21-latka, który wszedł na teren cmentarza, gdzie wyciągnął woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, próbując przygotować go do palenia.

W trakcie legitymowania ujawnili przy nim woreczki foliowe z niebieskim proszkiem, suszem roślinnym oraz brązową substancją. Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione przy nim substancje zabezpieczone.

Podczas badania testerem narkotykowym okazało się, że w dwóch opakowaniach znajduje się marihuana oraz haszysz. Pozostałe substancje zostaną przekazane do laboratorium kryminalistycznego w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny