Powrót

Z soboty na niedzielę w Przeworsku pobito chłopaka i dziewczynę

Kwiecień 15, 2019

Nasi Czytelnicy informowali nas o pobiciu do jakiego miało dojść w nocy z soboty na niedzielę (13/14.04.2019).  Nasz Czytelnik sugerował, że pobicia  20-letniego chłopaka i 19-letniej dziewczyny mieli dokonać kibole po przegranym meczu w Przeworsku. Policja na razie nie potwierdza takich informacji. 

– Na terenie Przeworska w nocy z sobotę na niedzielę, informuję, iż w dniu 14.04.2019r. przed godz. 1.00 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócenia porządku publicznego na ul. Marii Curie- Skłodowskiej w Przeworsku. Przybyli na miejsce interwencji policjanci ustalili, że do przybywającej w pobliżu stacji paliw „Intermarche” młodzieży podbiegła grupa nieznanych im osób, z których jeden z nich z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w twarz 20- letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. W obronie 20-latka stanęła jego koleżanka, która również została uderzona przez tego samego napastnika. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która przewiozła 19-latkę do SP ZOZ Przeworsk. Obecnie w KPP Przeworsk prowadzone jest postępowanie pod kątem uszkodzenia ciała- poinformowała Justyna Urban, Rzecznik Prasowy KPP w Przeworsku.


Do tematu wrócimy.


BO

 


6 myśli na temat “Z soboty na niedzielę w Przeworsku pobito chłopaka i dziewczynę”

 1. Ktoś z pska pisze:

  Bydło

 2. Miejsce bydła jest w stajni pisze:

  Żeby bić kobietę, trzeba być skończonym frajerem… Bez jakiegokolwiek honoru. Podejrzewam że ten osobnik nawet nie zna znaczenia tego słowa 

  1. Lolo pisze:

   Moja drużyna przegrała wiec uderzę młodszego chłopaka i dziewczyne! Na prawdę może a być z siebie dumny… W jakim kierunku to wszystko zmierza?

   1. Hanzo pisze:

    20-latek – młodszy chłopaak (sic!), nieco powagi …

    jak miałem 20 lat, to takie leszcze (jak ten od mojej druzyny) profilaktycznie zmieniali stronę ulicy idąc …

    1. Pawel pisze:

     Ale jesteś harpagan, znaczy zwykly C E P

 3. elo pisze:

  jebani dresiarze z zawodówki co nic nie osiagna jebać jaroslaw

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab