Powrót

Odpowie za kradzież portfela

Kwiecień 12, 2019

34-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna zabrał pozostawiony na ladzie jednej z aptek portfel, w którym były dokumenty i pieniądze. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 34-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło 4 kwietnia, w jednej z aptek na terenie Przeworska. 33-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, robiąc zakupy pozostawiła na ladzie portfel z pieniędzmi i dokumentami. Stojący za nią mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi, zabrał portfel, schował go do torby i wyszedł z apteki.    

W ustaleniu sprawcy pomógł monitoring, którego kamery zarejestrowały fakt kradzieży. Funkcjonariusze na podstawie zebranych materiałów ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał związek z tym przestępstwem.

Wczoraj 34-latek usłyszał zarzut, przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab