Powrót

Kolejny ogromy sukces rodzeństwa trenującego Judo!

Kwiecień 7, 2019

Kolejne wielkie zawody, z którego rodzeństwo Michał i Karolina Półtorak przywożą medale! Najważniejszą imprezą na Podkarpaciu dla młodych sportowców były Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo. Rodzeństwo po raz kolejny stanęło na podium i przywiozło medale! 


Zawody odbyły się w Krośnie 06.04 2019 roku rodzeństwo: Michał i Karolina Półtorak z Przeworska, którzy od czterech lat trenują judo w Akademii Judo Rzeszów przywiozło srebrny i brązowy medal! 


O ostatnim wielkim sukcesie Michała i Karoliny Półtorak pisaliśmy przy okazji zawodów w Jaśle,  z których również oboje przywieźli medale: http://mojprzeworsk.pl/

 

Podopieczni Marcina Paśko  wiele razy odnosili sukcesy na matach całego kraju. Tym razem jedenastoletni Michał Półtorak wywalczył srebrny medal przegrywając tylko jedną walkę w turnieju. Młodsza siostra, dziesięcioletnia Karolina Półtorak wywalczyła brązowy krążek w swojej kategorii. 


Konkurencja była ogromna, Młodzi zawodnicy musieli stoczyć wiele ciężkich walk. Na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo byli tylko najlepsi zawodnicy. Tym bardziej cieszą wysokie miejsca młodych przeworszczan! Gratulacje i kolejnych wielkich sukcesów!


BO

 


Jedna myśl na temat “Kolejny ogromy sukces rodzeństwa trenującego Judo!”

  1. zick pisze:

    Michał i Karolina są z Chałupek 😉 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny