Powrót

Jubileusz 60 i 50-lecia pożycia małżeńskiego

Kwiecień 12, 2019

W dniu 5 kwietnia br. w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami i ich rodzinami świętującymi 60 i 50-lecie pożycia małżeńskiego. 

„Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile lecz po czasie jej trwania.” (Robert Poulet) 

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Czesława i Mieczysław Siuśta z Mirocina oraz jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwo Zofia i Eugeniusz Lonc z Gorliczyny.

Z tej okazji. w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami i ich rodzinami.

60 i 50 wspólnych lat razem to symbol miłości i wiary, szacunku i prawdziwej przyjaźni, dowód wzajemnego zrozumienia oraz istoty związku małżeńskiego. To wzór dla wszystkich, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim, zakładając rodzinę.

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud włożony w zapewnienie bytu rodzinie, za wychowanie dzieci i przeżycie w jednym związku małżeńskim 60 i 50 lat Jubilaci zostali odznaczeni medalami przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Z rąk Wójta Gminy Przeworsk – Pana Daniela Krawca otrzymali medale za „Długoletnie pożycie małżeńskie”. Życzenia Jubilatom złożył też Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku Pan Bogusław Duliban.

Nie zabrakło gratulacji, kwiatów, pamiątkowych dyplomów i zdjęć, serdecznych życzeń.

przeworsk.net.pl


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny