Powrót

23-latek odpowie za usiłowanie rozboju i pobicie

Kwiecień 10, 2019

Na dworcu autobusowym zaatakował mężczyznę, bo chciał jego piwo. Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

O tym zdarzeniu policjanci z Przeworska zostali powiadomieni w ubiegłym tygodniu. Jak ustalono, do stojącego na przystanku autobusowym 27-latka podszedł młody mężczyzna i zażądał od niego puszki z piwem. Kiedy mu odmówił, napastnik uderzył go i zaczął szarpać. Pokrzywdzonemu udało się wyrwać i uciec.  

Podczas wyjaśniania tej sprawy okazało się, że po tym zdarzeniu na przystanek autobusowy przyszedł 29-letni brat pokrzywdzonego. On także został zaatakowany przez tego samego mężczyznę i jego znajomego.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał zarzut usiłowania rozboju i pobicia. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Przeworsk

 


Jedna myśl na temat “23-latek odpowie za usiłowanie rozboju i pobicie”

  1. Omanipadme pisze:

    Wez sie wysil napisz o czymś pozytywnym albo przynajmniej innym  co sie dzieje w tym mieście a nie posiłkujesz sie tylko informacjami z zaprzyjaźnionej komendy. Marna z Ciebie dziennikarka. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny