Powrót

Zdarzenie drogowe na ul. Węgierskiej

Marzec 11, 2019

Przeworscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 9 na ul. Węgierskiej w Przeworsku. W zderzeniu audi z oplem zafirą jedna osoba została ranna. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.


Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki opel zafira 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, jadąc drogą wojewódzką nr 835 w kierunku Przeworska, podczas wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi.

Wskutek zderzenia się pojazdów kierująca audi 25-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

 


Jedna myśl na temat “Zdarzenie drogowe na ul. Węgierskiej”

  1. Tomek pisze:

    Po części to wina leży po stronie policji . Jak by częściej pojawiał się tam patrol z radarem to na pewno ostudziło by to zapędy kierowców którzy tam jeżdzą tzn zapier…..ą .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − 19 =

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny