Powrót

Uwaga na watahy wilków

Marzec 18, 2019

Wójt gminy Zarzecze Tomasz Bury wydał oświadczenie, w którym ostrzega przed wilkami, które pojawiły sie na terenie powiatu przeworskiego.


5 myśli na temat “Uwaga na watahy wilków”

 1. anioł pisze:

  Ale artykuł przedruk z facebooka

 2. Irek pisze:

  Szanowny panie Wójcik,

  Gówno mnie obchodzą opinie przyrodników, oraz pana. Nie godzę się aby po mojej ziemi poruszały się czy też przebywały jakieś kundle, w tym wilki. Jak "przyrodnicy" chcą hodować wilki to proszę bardzo , ale na swoich własnych podwórkach, o niech płacą za szkody z własnej kieszeni Pan ma przede wszystkim reprezentować interesy swoich wyborców. 

  1. zdzicho pisze:

   strach się bać drogi Irku, cóz za ton…, tak na marginesie nie było Irka były wilki, nie będzie Irka będą wilki

   1. Irek pisze:

    Długość życia człowieka do wilka to 5:1, co masz na myśli zdzicho ? 

 3. kapelan pisze:

  Dokąd nas wiedzie nasza bezmyśna tolerancja wobec przyrody która powinna nam służyć, a nie zagrażać. Rozmnażajmy  wilki, misie, gady bo są chronione, obejmijmy ochrona jeszcze szczury i stonkę ziemniaczaną, i dajmy żyć ślimaczkom. No bo jeżeli taki miś czy wilk zakmini że człowiek to bardzo łatwa zdobycz w porównaniu z  szybkimi łaniami to średnio to widzę. Powtarzam; tam gdzie zagrożone jest życie człowieka nie ma wyboru, gada, lisa należy zatłuc, misia i wilka odstrzelić, a szczury i komary wytruć jeżeli naruszą strefe bezpieczeństwa człowieka. Czerwony kapturek nie może sie bać i  niech na grzybach w lesie czuje sie bezpiecznie. No bo na czym ma polegać ostrożność przy wchodzeniu do asu Panie Wójcie?  i co mam powiedzieć krowie która chce na łąkę? No i dlaczego np. ma cierpieć pies niewypuszczany poza posesję? Może jakiś fachowiec od przyjaźni do zwiarząt coś powie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny