Powrót

Krzysztof Dyrkacz nowym dyrektorem „Ogólniaka” 

Marzec 16, 2019

Dotychczasowy dyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Piotr Kuc nie uzyskał poparcia od Komisji konkursowej. Jego miejsce zajmie dotychczasowy nauczyciel, ceniony nie tylko w tej szkole, człowiek z pasją, historyk –Krzysztof Dyrkacz. 


Krzysztof Dyrkacz pochodzi z Białobok ma 49 lat i od kilkunastu lat uczy historii. Dał się poznać jako osoba która swój zawód wypełnia z pasją i z powołania. Umiał zaszczepić w uczniach miłość do historii, którą uczył.  Teraz czeka go kolejne wyzwanie. Po tym jak w ostatnich wyborach samorządowych zaskarbił sobie sympatię mieszkańców gminy Gać i został tamtejszym radnym, teraz dostał kredyt zaufania od komisji konkursowej, nauczycieli i uczniów i 15.03.2019 oficjalnie ogłoszono, że nowym dyrektorem  Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku będzie Krzysztof Dyrkacz. 


Nauczyciele z tej szkoły sygnalizowali nam od dłuższego czasu, że chcieliby zmiany na stanowisku dyrektora szkoły. Krzysztof Dyrkacz uzyskał poparcie grona pedagogicznego i teraz zmierzy się z nową funkcją.


Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku!


BO


Fot. Facebook. Krzysztof Dyrkacz został nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku.


17 myśli na temat “Krzysztof Dyrkacz nowym dyrektorem „Ogólniaka” ”

 1. zadowolona pisze:

  GRATULACJE!!!!!!!!!

 2. Szkoda pisze:

  Lata mijają i w Przeworsku wciąż nie zmienia się nic. Ludzie z ambicją którzy wymagają czegoś od innych są zastępowani przez osoby partyjne. Nikt przecież nie zainteresuje się ile środków unijnych zostało przez obecnego Dyrektora pozyskanych dla szkoły. Że szkoła wygrała konkurs przedsiębiorczości. Liczy się wciąż to, żeby uczniowie mieli lajtowo a nauczycieli minimum wymagań. I dlatego właśnie przeworscy licealiści lądują na zmywakach w Anglii, albo narzekają na brak prespektyw. A co lepsi, uciekają do Rzeszowa. Szkoda.

  1. #muremzapanemKrzysiem pisze:

   Podejrzwam, że komentarz napisał sam zainteresywany czyt. Pan Piotr, na szczęście nikt nie będzie musiał znosić już jego humorków i katorgi której dostarczał uczniom 🙂

   1. Szkoda pisze:

    Zabawne. Napisała to absolwentka szkoły, która trochę się interesowała życiem szkoły. Życzę szkole dużo sukcesów, bo mimo wszstko mam sentyment. 

  2. muremzapanemKrzysiem pisze:

   Podejrzwam, że komentarz napisał sam zainteresywany czyt. Pan Piotr, na szczęście nikt nie będzie musiał znosić już jego humorków i katorgi której dostarczał uczniom 🙂

   1. Szkoda pisze:

    Życzę Panu dużo sukcesów 🙂 pozdrawiam serdecznie, absolwentka

  3. zadowolona pisze:

   A teraz absolwenci będą lądować na Oxfordzie

  4. Ja pisze:

   Piszę Pani o tym że nowo wybrany Dyrektor jest z nadania partyjnego, ale nic nie wspomniała, może zapomniała albo nie wie z jakiego nadania był Pan Kuc… 

 3. zadowolona pisze:

  Żegnamy Pana dyrektora w różowych spodniach "rurkach"

  1. Szkoda pisze:

   #stophejt

 4. Sir W. Churchill pisze:

  "Never have so many owed so much to so few"  – Gratulacje dla nowego Dyrektora i tych, którzy dokonali dobrego wybowu.

 5. krupson pisze:

  Krytykę proszę sobie zostawić na potem bo "po owocach go poznacie".

  Panie Krzysztofie gratulacje i powodzenia w prowadzeniu ogólniaka

 6. OBSERWATOR pisze:

  Gratuluję…znam Krzysztofa od lat i uważam że to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku

 7. Czarny pisze:

  Pan Krzysztof, to bardzo dobry człowiek – otwarty i życzliwy w dodatku świetny nauczyciel. Jako Dyrektor nada tej szkole nowej jakości. 

 8. Aktorka pisze:

  Gratuluję. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, jestem przekonana że poziom tej szkoły znacznie wzrośnie, życzę powodzenia Panu Krzysztofowi. 

 9. Kalafior pisze:

  Trafna decyzja. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Brawo Panie Krzysztofie 

 10. Absolwent07 pisze:

  Gratulacje Panie Krzysztofie. Sukcesów na nowym stanowisku! 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab