Powrót

Ekspertyza biegłego sądowego dotycząca bloku, w którym zaczadził się młody mężczyzna

Marzec 21, 2019

Wszyscy mieszkańcy ul. M. Konopnickiej w Przeworsku powinni zapoznać się z opinią biegłego z zakresu kominiarstwa. Zwłaszcza teraz, póki trwa jeszcze sezon grzewczy, aby już nigdy nie doszło tam do podobnej tragedii. 14 lutego 2019 w jednym z mieszkań znaleziono ciało mężczyzny. Chociaż prokurator na samym początku wykluczył zaczadzenie, rodzina zmarłego była o tym przekonana. Nie pomylili się…


Najpierw sani zrobili eksperyment, który jasno wskazywał, że w mieszkaniu nie wszystko jest tak jak być powinno i przy zamkniętych oknach jest ciąg zwrotny. Dopiero przy otwartych działa wszystko jak należy. Rodzina zwróciła też uwagę, że tuż po śmierci mężczyzny uczestniczyli w eksperymencie procesowym, który był wykonany przy otwartych oknach! Teraz biegły sądowy rozwiewa wszystkie wątpliwości:

BO

 


Fot. Opinia biegłego sądowego przekazana przez rodzinę zmarłego 


2 myśli na temat “Ekspertyza biegłego sądowego dotycząca bloku, w którym zaczadził się młody mężczyzna”

  1. Ja pisze:

    Serio? Nie dalo się programem zeskanować do pdfi umieścić normalnie w arykular tylko ksero. Paranija

  2. Magda pisze:

    Do spalenia jednego metra sześciennego gazu potrzeba 12 metrów sześciennych powietrza. Drzwi do łazienki powinny mieć 210 cm kwadratowych otworów które doprowadzają powietrze do tego pomieszczenia, ludzie puknijcie się w łeb macie pretensje do spółdzielni, pozamykaliscie szczelnie swoje mieszkanie to jest po prostu fizyka i chemia tego nie oszukacie. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny