Powrót

Wyremontowana, a znów straszy

Luty 7, 2019

Nasz Czytelnik, Pan Norbert zwrócił się do nas z informacją dotyczącą kładki nad torami przy PKP w Przeworsku. – A może zrobicie jakiś artykuł o stanie technicznym przejścia nad torami PKP Przeworsk, jej stan woła o pomstę, a tak niedawno była remontowana – zauważa Przeworszczanin.

20 września 2016 roku kładka nad torami przy ul. Lubomirskich została przekazana do remontu. Właścicielem kładki jest spółka PKP, z którą władze Przeworska już od dawna prowadziły rozmowy w temacie naprawy starej i mocno zniszczonej kładki nad torami. Remont kosztował w sumie ok. 800 tys. zł. Firma opracowująca studium wykonalności budowy kolei aglomeracyjnej zwróciła się do Gminy Miejskiej Przeworsk z prośbą o doprecyzowanie zakresu prac wnioskowanych przez burmistrza do realizacji w ramach tego projektu. Remont został zrobiony,  a stan kładki niedługo po jego zakończeniu znów szokuje. Kto jest za to odpowiedzialny? 

Fot. Pan Norbert wysłał nam kilka zdjęć, obrazujących stan kładki, której remont pochłonął 800 tys. zł. 


5 myśli na temat “Wyremontowana, a znów straszy”

 1. Przeworszczanin pisze:

  800tys zł za RENOWACJĘ? To ta kładka powinna się świecić jak nowa do dziś. Tymbardziej że okres renowacji trwał tylko 30 dni . Gdzie są te pieniądze..

 2. Przeworszczanin pisze:

  800tys zł za RENOWACJĘ? To ta kładka powinna się świecić jak nowa do dziś. Tymbardziej że okres renowacji trwał tylko 30 dni . Gdzie są te pieniądze..

 3. Mieszkaniec 66 pisze:

  Wow ,jeżeli to ta sama firma remontowała tunel i peron to trzeba mieć dobre ubezpieczenie bo przechodzenie tunelem i po peronie to wysokie ryzyko będzie ,nie mówiąc o windzie dla niepełnosprawnych

 4. Miki pisze:

  Wybory się skończyły a więc władza ma wszystko daleko w poważaniu. Za cztery lata znów będzie w roku wyborczym wielki szum o inwestycjach. I kolejne 800 tysiety wyrzucone w błoto.

 5. schody pisze:

  zapraszam  przed wejscie do przejscia podziemnego w trakcie ulewy 😀 schody na całej szerokości zamieniaja sie  w wodospad a przed  wejsciem stoi jezioro :d mam gdzies nawet film :d
  P.S.  Kiedy zniknie tablica ze sciany dworca zakłamująca historie ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny