Powrót

Seria włamań do domów. Policja szuka sprawców

Luty 11, 2019

8 lutego 2019 w Przeworsku i Gniewczynie Trynieckiej doszło do trzech włamań do budynków mieszkalnych. W dwóch przypadkach sprawcy nie ukradli nic, jedynie zniszczyli zabezpieczenia domu. W jednym z gospodarstw ukradziono biżuterię i pieniądze. Policja szuka sprawców.


– W dniu 08 lutego 2019r., pomiędzy godz. 16.00 a 21.00 doszło do włamania do budynku mieszkalnego na terenie miasta Przeworska. Nieznany sprawa wykorzystując nieobecność domowników  po wypchnięciu okienka od piwnicy wszedł do środka  budynku mieszkalnego, skąd po sprawdzeniu pomieszczeń z nieustalonych przyczyn nie dokonał zaboru mienia. 


Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku. Również  w piątek (08.02.2019. przyp. autora) pomiędzy godziną 18.45 a 20.20 doszło do włamania do budynku mieszkalnego na terenie miejscowości Gniewczyna Tryniecka. Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domowników  po wyłamaniu drewnianych skrzydeł drzwi tarasowych wszedł do środka budynku mieszkalnego, skąd po sprawdzeniu pomieszczeń z nieustalonych przyczyn nie dokonał zaboru mienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sieniawie. Trzecie włamanie tego samego dnia miało miejsce pomiędzy godz. 06.30 a 18.40 doszło do włamania do budynku mieszkalnego na terenie miejscowości Gniewczyna Tryniecka. Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domowników  po uprzednim podważeniu kwatery okiennej wszedł do środka budynku mieszkalnego skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia biżuterii oraz  pieniędzy.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sieniawie- poinformowała Justyna Urban, Rzecznik Prasowy KPP Przeworsk. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie i szuka włamywaczy. 


BO


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny