Powrót

Problemy na przystanku PKSu

Luty 5, 2019

Od dłuższego czasu nasi Czytelnicy zwracają uwagę na problemy, z którymi muszą zmagać się podróżujący autobusami z Przeworska. Lista zastrzeżeń jest coraz dłuższa…


Nie tak dawno Pani Dominika pisała do nas o tym, że toalety na przystanku PKS to „katastrofa ekologiczna”. – Te kib… na PKS to jakaś porażka! Albo zamknięte, albo tak tam śmierdzi, że nie da się wytrzymać! Nie znam nikogo normalnego, kto skorzystałby z tych toalet tam. To katastrofa ekologiczna tam wszystko jedzie żulem i moczem! Porażka”- napisała zdenerwowana Czytelniczka.


Ostatnio nasz czytelnik Pan Patryk skarżył się,  że na PKSie nie można kupić biletu – 
– Jest godzina 13:50 (poniedz. 04.02.2019-przyp.autora)  i od  godziny nie można kupić biletu, bo kasy są zamknięte! – napisał mężczyzna.


Czytelnicy informowali również o tym,  że poczekalnia na PKSie była zamknięta w największe mrozy w zimie. Zarzutów namnożyło się mnóstwo. Po czasie ciężko je zweryfikować, ale problem jest, o czym nasi Czytelnicy ciągle informują. Jednak nikt nie kwapi się, żeby go rozwiązać. 


Do tematu wrócimy.


BO


Fot. Od Czytelnika. Zamknięte  kasy biletowe na PKS 


3 myśli na temat “Problemy na przystanku PKSu”

 1. podróżnik pisze:

  Dworzec i przystanki PKS w Przeworsku od dawna proszą się o remont i to gruntowny. Ale ponoć to teren dawnego cmentarza żydowskiego i nie można tego ruszyć. Nawet nowej nawierzchni wylać :(. Jedyne co zrobiono to wydzielono parę stanowisk i zrobiono tam miejsca parkingowe i na tym zapowiadana od kilku dobrych lat modernizacja się skończyła. A co do kas to ja tu problemu dużego nie widzę – bilety bez problemu kupuje sie u kierowców. PKS jak wiadomo koszty tnie i nie będzie trzymał na etacie kasjerki po to, by na cały dzień sprzedała kilka biletów. Taka prawda coraz mniej osób korzysta z pks – głównie uczniowie w czasie roku szkolnego, a oni przeważnie kupują bilety miesięczne. 

  1. Duda pisze:

   Polacy już nie'' samorządzą'' na terenie

   pańswa Polin. Siedzieć w smrodzie i nic nie gadać.

 2. miśka pisze:

  PKS w PRZEWORSKU to jest ogólnie jest dramat. Syf, kiła i malaria. Mam ogromny szacunek do ludzi, ale bezdomni tam, którzy nie czarujmy się, ale po prostu śmierdzą to jest ostatnie o czym marzy człowiek wracający po 8 godzinach pracy, lub szkoly. Chcąc schronić się przed mrozem, lub deszczem nie ma gdzie niestety, bo smród jest niedotrzymania. Dla takich ludzi przygotowane są specjalne schroniska, pomoc, możliwość kąpieli i posilenia się. Tym miejscem nie jest PKS!!! Policja rozkłada ręce, ale nie tak powinno wyglądać coś co ma być dobre dla wszystkich mieszkańców Przeworska i okolic… 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny