Powrót

Policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem

Luty 4, 2019

Przeworscy policjanci ustalili sprawców włamania do budynku gospodarczego w Przeworsku. To trzech młodych mężczyzn, mieszkańców powiatu przeworskiego. Za przedmiotowe przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności
19 stycznia policjanci z Przeworska przyjęli zgłoszenie o włamaniu do budynku gospodarczego przy ulicy Wiejskiej w Przeworsku. Sprawcy, poprzez wyważenie zamka drzwi wejściowych i przedostania się do środka budynku gospodarczego, ukradli przedłużacze elektryczne, przyssawki do szyb, pilarkę elektryczną, skrzynkę narzędziową oraz szlifierki o łącznej wartości 2 800 złotych.

Mundurowi ustalili, że związek z kradzieżą mają trzej młodzi mieszkańcy powiatu przeworskiej. Policjanci zatrzymali ich i przedstawili  zarzut kradzieży z włamaniem.  

Dotychczas trzech ustalonych sprawców usłyszało zarzuty. Mężczyźni  przyznali się do zarzucanego im czynu oraz złożyli obszerne wyjaśnienia. Wobec jednego z mężczyzn na wniosek przeworskiej Policji, Prokuratura Rejonowa w Przeworsku zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

 

KPP Przeworsk

 


2 myśli na temat “Policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem”

  1. synek to ma pomysly pisze:

    jak krasc to kombinerki

    jak siedziec to z ziomalami…

  2. greg pisze:

    już nie mają o czym pisać

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny