Powrót

Pijany kierowca hondy pojechał na zakupy

Styczeń 11, 2019

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierujący hondą, który po zrobieniu zakupów, chciał prowadzić samochód. Zdecydowana reakcja pracownicy sklepu, uniemożliwiła mu dalszą jazdę. Pijany kierowca poniesie odpowiedzialność karną za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj przed południem, dyżurny z Przeworska otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że ekspedientka jednego ze sklepów, udaremniła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Jak ustalono, mężczyzna przyszedł do jednego ze sklepów na zakupy. Sposób jego zachowania wskazywał, że może on być po alkoholu. Mężczyzna, po zrobieniu zakupów, wyszedł ze sklepu, wsiadł do zaparkowanego na parkingu samochodu i chciał odjechać. Ekspedientka widząc, że mężczyzna w takim stanie ma zamiar prowadzić samochód, wybiegła ze sklepu, wyciągnęła kluczyki ze stacyjki i powiadomiła policjantów.  

Na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że za kierownicą hondy siedział 48-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna, a nawet kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP Przeworsk


3 myśli na temat “Pijany kierowca hondy pojechał na zakupy”

 1. Nazwa pisze:

  Kutwa trąbią wszędzie a ludzie dalej swoje. Janusz z Hondy pojechał na zakupy, no przecie normalne że ktoś zadzwoni po policje. A tak nawiasem który to sklep ? 🙂

  1. wielebny pisze:

   Alian

 2. lolek pisze:

  Tak na marginesie czy będą w stanie mu udowodnić jazdę po alkocholu przecież nieodpalił auta.Po prostu się zastanawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny