Powrót

Piękne walki i zwycięstwo – Reprezentanci Przeworska na Gali Octagon No Mercy

Styczeń 6, 2019

Fantastycznie rozpoczyna się rok 2019 dla zawodników Przeworskiego Klubu Sportów Walki Karim. Jakub stoczył bardzo ciężki pojedynek, który przegrał, jednak decyzja sędziów nie była jednogłośna, Marek odniósł pierwsze zwycięstwo na zawodowym ringu!


– W dniu 05.01.2019 w Zawierciu odbyła się Gala Octagon No Mercy, w której udział wzięli reprezentujący nasze miasto i Klub Sportów Walki Karim zawodnicy Jakub Porębny i Marek Zardzewiały. Po pięknej walce Jakub przegrał, ale decyzja sędziów nie była jednogłośna. Natomiast Marek wygrał przez duszenie zza pleców, tym czasem odniósł pierwsze ZAWODOWE zwycięstwo w mieszanych sztukach walki – napisał do nas Pan Norbert.


Młodym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów i wygranych starć nie tylko w 2019 roku, ale w całej karierze!


BO
 

 

Fot. Zdjęcia otrzymaliśmy od Pana Norberta Muchy. Dziękujemy!


Jedna myśl na temat “Piękne walki i zwycięstwo – Reprezentanci Przeworska na Gali Octagon No Mercy”

  1. Tomcio pisze:

    Władzom Przeworska proponuje zainteresować się warunkami w jakich trenują zawodnicy ,jakaś pomoc by się przydała a nie tylko promocja karate , zawodnicy tego klubu startują na galach w całej Polsce gdzie przychodzą tysiące ludzi w odróżnieniu do zawodów karate gdzie więcej zawodników niż kibiców. To promocja Przeworska bo gale tez są transmitowane w telewizji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny