Powrót

„Odblaskowy” Mikołaj ucieszył dzieci i dorosłych!

Grudzień 11, 2018

Mikołaj, który w tym roku zawitał do Przeworska miał pewną misję, którą wypełnił w 100%! Oprócz paczek dla dzieci, których było aż 700, Mikołajowi towarzyszyli nietypowi pomocnicy – byli nimi Policjanci z przeworskiej Komedy, którzy rozdawali prezenty, mogące uratować życie! Każde grzeczne dziecko dostało słodką paczkę, a wszyscy zebrani na imprezie mikołajowej otrzymali odblaski. 


Mikołaja do Przeworska po raz kolejny zaprosił Burmistrz miasta Leszek Kisiel i MOSiR. W niedzielę 9 grudnia na hali sportowej im. Tadeusza Ruta przy przeworskim gimnazjum od 15.00 słychać było śmiech dzieci i radość wesołego wyczekiwania na najważniejszego gościa tego popołudnia. Zanim pojawił się Mikołaj dzieci korzystały z szeregu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, kulkowego placu zabaw, mikołajkowej foto – budki, malowania twarzy oraz kącika do dekorowania ozdób choinkowych. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się gry i zabawy prowadzone przez Elfa Dominika. Czas w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja umilały występy zespołu muzycznego MOLTO z Miejskiego Ośrodka Kultury pod opieką pani Bożeny Kolejko.


Potem na scenie pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj. Każde dziecko dostało od niego  paczkę. Zaś Policjanci z przeworskiej Komendy, którzy w tym roku  towarzyszyli Mikołajowi rozdali tysiące kolorowych odblasków. Te prezenty zostały rozdane wszystkim, dorosłym i dzieciom. Grzecznym i tym mniej wzorowym,  aby od teraz każdy już świecił przykładem i nosił odblaski! 


Partnerami akcji były firmy: Hydrotech, Margo Pack, B&P Engineering, Limar, Ezbit, FitFamily, Tozamet, MDM Polska, Delikatesy ADS Plus, Restauracja U Teresy, Emigracja Orzeł Przeworsk 1945, Przedszkole Miejskie nr 3 w Przeworsku, Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk, Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, Patronem medialnym był portal Twoje Miasto Przeworsk.


BO


Jedna myśl na temat “„Odblaskowy” Mikołaj ucieszył dzieci i dorosłych!”

  1. Stefan pisze:

    A może tak nauczyć dorosłych która strona jezdni chodzić jak nie ma chodnika i jak przechodzić przez przejście pod krusem?? Tam 80 %pieszych idzie jak przez swoją kuchnie nie zatrzymują się nie patrzą czy coś jedzie idą prosto pod koła. To samo na przejściu pod Piekarnia jak jest wysepka to należy się na niej zatrzymać bo wtedy są 2 przejścia a nie wlazic pod koła! 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny