Powrót

Tomasz Bury nowym wójtem Zarzecza

Listopad 5, 2018

To już oficjalne wyniki! Nowym wójtem w Zarzeczu będzie Tomasz Bury z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Burego Nasza gmina Zarzecze. Tomasz Bury pokonał Mariusza Pieniążka z Polskiego Stronnictwa Ludowego. 


Walka o fotel wójta w Zarzeczu była jednym z najbardziej gorących strać w powiecie przeworskim. W pierwszej turze walczyło czterech kandydatów. Wówczas nie udało się nikomu uzyskać wymaganych 50% głosów.  Zarzecze było jedyną gminą w której 4 listopada odbywała się druga tura. Pierwsze starcie  nieznacznie  wygrał Tomasz Bury, drugą turę już bezsprzecznie zwyciężył przedstawiciel niezależnego komitetu. Tomasz Bury uzyskała 1704 głosy, Mariusz Pieniążek popierany przez byłego włodarza Zarzecza 1436 głosów. 


W powiecie przeworskim tylko w Zarzeczu i  w Kańczudze będą nowi włodarze. W gminie Kańczuga jak już pisaliśmy na łamach Twoje miasto Przeworsk rządzić będzie Andrzej Żygadło. Zarzecze na następne pięć lat zostanie pod rządami Tomasza Burego.


BO


Fot. Facebook. Nowy wójt Zarzecza Tomasz Bury


5 myśli na temat “Tomasz Bury nowym wójtem Zarzecza”

 1. zosia pisze:

  No to Kubicki wyruchany,bo nie można w nieskończoność rozdawać kart.Brawo młody człowieku.Działaj po nowemu dla dobra naszej gminy.

 2. wyborca pisze:

  Ot i koniec folwarku …

 3. akukukuuuu{Paniekrukuuu pisze:

  Folwark dopiera się zaczyna pt. "Tomek i przyjaciele" 😉

 4. dadfa pisze:

  hehe przedstawiciel niezależnego komitetu hehe a jeszcze do niedawna radny PSL w urzędzie marszłakowskim

  1. Bolek M. pisze:

   i do tego prezes gminnych struktur PSL

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny