Powrót

Potrącenie dziecka w Przeworsku

Listopad 29, 2018

Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w minionym tygodniu w Przeworsku na ul. Konopnickiej. W zdarzeniu ucierpiała 7-letnia piesza. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu tuż po godz. 14 w Przeworsku na ul. Konopnickiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do potracenia 7-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Dziewczynkę potrącił kierujący oplem, 81-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, który nie ustąpił jej pierwszeństwa na przejściu. 7-latka trafiła do szpitala, na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne i po badaniach wróciła do domu.

Obecnie trwają czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.

 

rj

KPP Przeworsk

 


9 myśli na temat “Potrącenie dziecka w Przeworsku”

 1. luki93 pisze:

  Pozabierac tym dziatkom po 80 prawko albo testy sprawnosciowe.W ich czasach prawojazdy zdawali za mleko jajka i maslo!!!

 2. Psk pisze:

  To czemu piszczecie o tym tydzień po zdarzeniu…??? 

 3. Śmiech pisze:

  Co za podróbka dziennikarza nie potrafi sprawdzić informacji i stać ją/jego napisac kłamstwa bez żadnych skrupułów i opublikować to w internecie? Ale widać poziom inteligencji tej osoby nie jest całkiem niski skoro wie chociaż tyle, że nie wolno sie podpisywać pod stekiem bzdur. Ale pewnie podyktowane to jest strachem przed konsekwencjami. 

 4. Redakcja Twoje miasto Przeworsk pisze:

  Szanowny Czytelniku „Śmiech” dziękujemy za komentarz, nawet taki, który nie odnosi się do niczego. Zapewne zauważył Pan/Pani, że informacja jest ze strony Podkarpackiej Policji, która informuje o bieżących zdarzeniach z regionu, a osoba, która podpisana jest pod tekstem (rj ) to Rzecznik Prasowy Policji w Przeworsku. Jeżeli nie zgadza się Pan/ Pani z ustaleniami Policji i weryfikuje prawdomówność Rzecznika tej Instytucji to prosimy swoje wątpliwości rozwiewać u źródła tj. na Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku pod adresem ul. Pawła Stepkiewicza 1, 37-200 Przeworsk (Ps. Rzecznik Prasowy to nie dziennikarz) Serdecznie Pozdrawiamy, Zespół Twoje miasto Przeworsk.

  1. Obywatel pisze:

   Dokładnie. Rzecznik policji powinien sprawdzić co sie wydarzyło zanim podaje takie informacje. Tu jawnie oskarża kierowcę o potrącenie! Należałoby od tej osoby, która podaje do publicznej wiadomości takie bzdury wyciągnąć konsekwencje za pomówienie. Proszę sobie przeczytać co mówi definicja potrącenia a czym jest zdarzenie drogowe. Policja w Przeworsku powinna sie mocno wstydzić!

 5. Irenan pisze:

  A jak to się stało, że 7letnie dziecko samo bez opieki znalazło się na ulicy??? Sytuacja miała miejsce na pasach i jakby nie ma wytłumaczenia… O jakich obrażeniach dziecka mowa, o jakim potrąceniu??? Dziecko wbiegło na ulicę zza innego samochodu a kierowca zdążył się zatrzymać i nie potrącił tego dziecka. Piszcie prawdę,  nie szukajcie sensacji!!!

   

   

 6. Pozbawiony czytelnik pisze:

  Mam dość czytania bzdur przeworskich dziennikarzy wszędzie tylko sensacja!!! 

 7. Widz pisze:

  Oj ludzie… Jak nie znacie prawdy to nie komentujcie. Dziecko nie było bez opieki a kierowca jej poprostu nie widział i odjechał z miejsca zdarzenia. Osobiście znam te dziewczynkę i wiem, że miała wiele szczęścia że to się tylko tak skończyło bo mogli być o wiele gorzej.

  1. Śmiech pisze:

   przede wszystko to nie potrącenie tylko zdarzenie drogowe bo nikt nie ucierpiał, po 2 dziecko było bez opieki, po 3 kierowca nie odjechał z miejsca zdarzenia. Przestańcie oczernić ludzi! 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny