Powrót

Cztery osoby ranne w wypadku w Gniewczynie Łańcuckiej

Listopad 2, 2018

Cztery osoby ucierpiały w wypadku, do którego doszło 1 listopada rano w Gniewczynie Łańcuckiej. Kierujący oplem wjechał z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem nie stosując się do znaku „Stop” i doprowadził do zderzenia z toyotą. Obaj kierujący oraz dwoje pasażerów opla trafiło do szpitala.


Do wypadku doszło 1 listopada około godz. 7.30 na drodze powiatowej w Gniewczynie Łańcuckiej. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, do zdarzenia doszło w skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu.  Kierujący oplem, 47-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wjeżdżając na drogę z pierwszeństwem nie zastosował się do znaku „Stop” i doprowadził do zderzenia z toyotą, którą kierował 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznali obaj kierujący oraz dwoje pasażerów opla. Ranni uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Do 17-letniej pasażerki wezwany został śmigłowiec, który przewiózł dziewczynę do szpitala wojewódzkiego.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości kierujących, byli oni trzeźwi. Na miejscu wykonano oględziny oraz szkic miejsca zdarzenia, oględziny pojazdów oraz dokumentację fotograficzną. Z uwagi na uszkodzenia samochód zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów.  W sprawie prowadzone jest postępowanie. 

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny