Powrót

Jeden patrol na nocnej zmianie?

Listopad 6, 2018

Sytuacja w przeworskiej policji jeszcze nigdy po 1989 roku nie była tak ciężka. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy na nocnej zmianie  tj. 5/6 listopada w całym powiecie dyżurował jeden patrol policji.


Statystyka wygląda dużo lepiej. Bowiem w oficjalnych danych jakie przekazała Rzecznik Prasowa Policji w Przeworsku Renata Jarenko na zwolnieniach lekarskich krótkoterminowych w dn. 6 listopada przebywało ok. 30% kadry (dane do godz. 10.00 rano).  Jednak są jeszcze policjanci na zwolnieniach długoterminowych i  na szkoleniach. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy do pracy przychodzi niewielka liczba funkcjonariuszy i personel kierowniczy. Dane, które są podawana oficjalnie, zarówno w województwie (do 10.00 rano zwolnienia przyniosło 22% policjantów) jak i w powiecie przeworskim są danymi mocno zaniżonymi, gdyż zwolnienia lekarskie są wprowadzane do systemu z opóźnieniem. 


BO

 


2 myśli na temat “Jeden patrol na nocnej zmianie?”

  1. aju pisze:

    To chyba dobrze, że aparat represji wobec obywateli jest obecnie osłabiony.

  2. Xyz pisze:

    Przeworska drogówka stosuje się do praw dżungli legitymują bez żadnego powodu wmawiają zażywanie narkotyków przypadkowym przechodniom a nawet twierdzą że młodzież (lat 17) nie może przebywać bez opieki po godzinie 22 więc nie ma co płakać że nie ma ludzi w pracy 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Marek Rząsa Heron maszyny