Powrót

Sąd po raz kolejny przedłużył areszt dla przedsiębiorcy z Przeworska Piotra M. 

Październik 5, 2018

Przeworski przedsiębiorca Piotr M. nadal pozostaje w areszcie. Prokurator Piotr Żak z Prokuratury Regionalnej w Katowicach potwierdził, że Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i biznesmen pozostanie w areszcie kolejne  miesiące.

5 października 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie odbyło się posiedzenie aresztowe, na którym Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i przedłużył areszt dla przeworskiego biznesmena Piotra M. do 31 grudnia 2018 roku.

12 kwietnia 2018 roku, na polecenie Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach, funkcjonariusze Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie zatrzymali 7 osób w związku z zarzutami niegospodarności w spółce Skarbu Państwa PGE Energia Odnawialna S.A. Wśród zatrzymanych był przeworszczanin Piotr M.  

To Kolejne przedłużenie aresztu dla przeworskiego przedsiębiorcy. Mężczyzna już kilka razy  miał przedłużany pobyt w areszcie. Przeworski przedsiębiorca został zatrzymany w związku ze sprawą Elektrociepłowni Przeworsk. Piotr M.  jest jej byłym prezesem.  

O szczegółach zatrzymania i zarzutach, oraz procederze, za który został zatrzymany Piotr M. pisaliśmy tutaj: http://mojprzeworsk.pl/2018/06/sad-przedluzyl-areszt-dla-przedsiebiorcy-przeworska-piotra-m/  
BO
 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny