Powrót

Burmistrzem nadal będzie Leszek Kisiel!

Październik 22, 2018

Właściwie nie ma już żadnych wątpliwości. Burmistrzem Przeworska nadal będzie Leszek Kisiel (KWW Leszka Kisiela), który pokonał rywali zbierając, aż  57% głosów, co daje mu zwycięstwo w I turze wyborów. 

W sumie w Przeworsku zagłosowało 6742 mieszkańców, z czego 3846 głosów oddano na Leszka Kisiela (57%). Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Kojder (Prawo i Sprawiedliwość), który zebrał 1611 głosów (24%). Trzeci wynik należy do Dariusza Łapy (KWW Dariusza Łapy), który zebrał 1285 głosów (19%).

Tomasz Kojder i Dariusz Łapa startowali też na radnych miejskich w swoich okręgach. Tam też nie zebrali wystarczającej liczny głosów,  by wejść do Rady.

Tym samym stanowisko przewodniczącego w Radzie Miasta, które piastował Tomasz Kojder obejmie nowy przewodniczący, który zostanie wybrany na pierwszej powyborczej sesji.


BO


23 myśli na temat “Burmistrzem nadal będzie Leszek Kisiel!”

 1. Maciek pisze:

  Gratulacje !!!

  6724 do 1611 w oddanych głosach.

  Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Przeworska pokazali PiSiom gdzie ich miejsce.

  Teraz może zrozumieją, że "CIEMNY LUD" wszystkiego nie kupuje.

  Jeszcze raz gratuluję wygranej.

   

   

  1. Pisior pisze:

   Odezwał się leming.

  2. nudneto pisze:

   Ludzie te wycieczki w stronę PIS-u robią się naprawdę nudne wybrana została osoba która według ludzi  na to zasłużyła patrzmy na to co ludzie robią a nie z jakiej są parti …. 

  3. Komurczak pisze:

   Nie ukarane zło zachęca do jeszcze większego zła…

    

 2. Tomasz pisze:

  GRATULACJE !!! Bardzo dobry znak,  ze mieszkańcy nie kupili bajek jaki opowiadał PIS

 3. Jakub pisze:

  Również gratuluję. Nie wiem jednak po co te wycieczki w strone pisu. Wybory samożądowe to czas kiedy głosujemy na ludzi nie na partie. Kto się sprawdził ten otrzymuje poparcie na kolejną kadencję i tyle. Życzę wszystkiego dobrego. 

  1. Maciek pisze:

   Tylko i wyłacznie z tego powodu, że tylko logo "pis" znalazło się na karcie do głosowania na burmistrza. 

   1. Ja pisze:

    Maciek nie wiem kim jesteś, ale pod kopułą to za wiele nie masz! 

    1. Maciek pisze:

     Może i nie mam tyle ile bym chciał, ale wystarczająco aby nie bić pokłonów 

     piotrowiczowi, pawłowicz czy innemu kaczyńskiemu ;))))

     Spokojnej nocy i ogranicz TVPIS dla własnego dobra.

  2. seneka pisze:

   Samorządowe się inaczej pisze !A po zatym to oni sami obnosili się ze swoja przynaleznoscia partyjna,zdjecia ,wywiady z Posłami PiS.Więc jak o tym nie pamietać.To inne czasy kiedy fotka z Wałesą wystarczała.

 4. Norbert pisze:

  Gratulacje 

 5. Piotr pisze:

  HHHHHH po Przeworskiej cukrowni……… po ZNTK GNIEWCZYNA …. CZAS SPRZEDAC KOMUŚ PRZEWORSK….tylko komu jak wszedzie tylko PIS…. kurde może pan KŁ….K W WARSZAWIE ZNAJDZIE KUPCA…..

  Brawo Przeworsk…. takich obrotnych ludzi nam trzeba… zamiast wybrać gościa który bedzie miał  poparcie w Rzeszowie wybraliśmy czarną dziurę…. mapa podkarpacia RZESZÓW, ŁAŃCUT….JAROSŁAW , PRZEMYŚL, MEDYKA….

  SZACUN DLA PRZEWORSKA

 6. Rik pisze:

  W Przeworsku  robia wszystko aby nic nie robic i niezle wegetowac…

 7. armagedon pisze:

  Chciaż L. Kisiel to nie moja bajka, nie było lepszego kandydata. Pozostała dwójka bez urazy – nie nadawaliście sie na to stanowisko. Ostatnie 4 lata pokazały, ile było zmarnowanych poprzednich kadencji.

  1. magik pisze:

   no bez jaj każdy byłby lepszy a co to ten gospodarz takiego nadzwyczajnego zrobił?

   wiadomości samorządowe czyli kampanie za publiczne pieniądze, zagrał mieszkańcom na nosach

   1. Hanzo pisze:

    pytanie brzmi – jak to co zrobił, sfinansował? pisząc jezykiem prostym skund łun wzion na to piniążki?

    czy z nowych kredytów?

 8. Edward pisze:

  Gratuluję Panu Panie Burmistrzu ogromnego sukcesu wyborczego na który Pan sobie zasłużył swoją pracą i oddaniem dla naszej małej ojczyzny .Zmiany jakie nastąpiły podczas minionej kadencji są widoczne na każdym kroku i nie były realizowane wcześniej poprzez całe dziesięciolecia .Panie Burmistrzu dziękujemy za to .Aby następna kadencja dzięki Pana oddaniu oraz nowo wybranej radzie miasta służyła rozkwitem naszej miejscowości.Proszę pamiętać o naszej młodzieży która w tych wyborach właśnie Panu zaufała ,niech nie tuła się po dyskotekach po odległych miejscowościach ,bo tu u nas zabrakło dla nich miejsca .Myślę żę ten wspólny sukces będziemy świętować na dni Przeworska razem z Zenkiem Martyniukiem .

  1. Zenek M. pisze:

   Na pare lat znowu moze sie slizgac wraz z radą… żenada..

   1. zdzich pisze:

    rada zawsze powinna być z opozycji, żeby burmiszcz musiał ją przekonać do swoich pomysłów. bedą śledzie i przytakiwaczy zgraja bedzie

 9. pedro pisze:

  Gdzie 2 sie bije tam 3 korzystaBardzo dobrze gratulacje dla Leszka a Wy Panowie zabierajcie sie za nauke i podstawowka bo chyba oblaliscie egzamin z leżakowania

 10. śmierdziel pisze:

  Nieważne kto się bije niech przestanie już świętować wygraną i coś zrobi ze smrodem z oczyszczalni bo na Skłodowskiej nie da się wytrzymać. 

  1. Hanzo pisze:

   Ze smrodem jeszcze nikt nie wygrał … ani PO, ani PIS

   A tam zawsze śmierdziało (jak nie osadniki to oczyszczalnia) , musisz się przyzwyczaić … sorry taki mamy klimat

 11. Hanzo pisze:

  Czy ktoś wie jak wygląda struktura budżetu miasta Przeworska po pierwszej kadencji L.Kisiela? – czy można to jakoś sprawdzić

  Spora część mieszkańców cieszy się z nowych nawierzchni ulic etc. etc. (nie twierdzę że niebyły potrzebne) – pytam tylko jak te inwestycje zostały sfinansowane?

  Dobry gospodarz – powiedziałbym sprytny, większość inwestycji rozpoczął i zakończył 12 msc przed planowanymi wyborami – jeżeli zwiększył zadłużenie (po „bibliotekarce”) … to raczej mał-dobry.

  Igrzysk i chleba – niestety Przeworsk ma nadmiar igrzysk, a żaden z burmistrzów nawet nie udaje że ma pomysł na chleb … szkoda że następne 4 lata nic się nie zmieni

  Jeżeli nic się nie zmieni Przeworsk albo zostanie sypialną Rzeszowa, albo grozi mu degrengolada …

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny