Powrót

Wiesław Kubicki rezygnuje z walki o fotel wójta w Zarzeczu 

Wrzesień 18, 2018

Dotychczasowy wójt gminy Zarzecze Wisław Kubicki choć miał w planach walkę o fotel włodarza gminy, zrezygnował z niej niemalże w ostatniej chwili.  –Nie wycofuję swojego komitetu. Walczyć za mnie o fotel wójta będzie dotychczasowy przewodniczący Rady Gminy Mariusz Pieniążek. Ja będę kandydował na radnego powiatowego – skomentował Wiesław Kubicki.

Obecny włodarz jako powód swojej rezygnacji podaje podeszły wiek i możliwość korzystania ze świadczenia emerytalnego. Jednocześnie zapewnia, że zostawia swój komitet (PSL) w rękach Mariusza Pieniążka, zaś sam dotychczasowy wójt zawalczy o fotel radnego w powiecie. – Mogę już przejść na emeryturę i wraz z końcem kadencji zrobię to. Jestem już w podeszłym wieku chciałbym zostawić gminę w rękach kogoś młodszego, jednak myślę, że swoje doświadczenie mogę wykorzystać jako radny powiatu- dodał wójt gminy Zarzecze Wiesław Kubicki. 


Rezygnacja z walki o reelekcje wójta gminy Zarzecze to jedyny przypadek w powiecie w nadchodzących wyborach samorządowych, gdzie ówczesny włodarz nie chce walczyć o kolejną kadencję. 

Fot. UG Zarzecze


BO


26 myśli na temat “Wiesław Kubicki rezygnuje z walki o fotel wójta w Zarzeczu ”

 1. mieszkaniec gminy Zarzecze pisze:

  Pan Wójt chyba przestraszył się, że może pregrać i się wycofał. Najwyższy czas na zmiany i rozbicie tej całej ,,zarzeckiej'' bandy, gdzie ręka rękę myje. Czas skończyć z tym towarzystwem wzajemniej adoracji …Dla mnie najlepszym kandydatem jest Pan Tomasz Bury, któremu z serca życzę wygranej.

  1. japier... pisze:

   Tomek sory ale podziekuję, to nie ta bajka.

 2. Realnie patrzący pisze:

  Śmiech na sali. A czy Bury rączka w rączkę razem z PSLem nie szedł w poprzednich wyborach???  Formalnie cały czas jest zielony!  Co on zrobił dla tej gminy???? Konkrety proszę. Dla mnie  jest tylko jeden kandydat a właściwie kandydatka. Bezpartyjna, społecznie zaangazowana i ma pomysł na gmine. Katarzyna Balawender na Wójta Gminy Zarzecze. 

  1. idę na wybory pisze:

   W gminie jako instytucji jest banda którą koniecznie trzeba rozbić! Trzymają się stołków od lat. 

 3. Gość pisze:

  Mieszkańcu – przecież ci Panowie są z tej samej opcji poza tym trzeci ostatni jest również z PSL. Więc chyba nie wiesz co piszesz. Najodpowiedniejszą osobą na to stanowisko jest Pani Katarzyna Balawender osoba, która najbardziej społecznie się udziela dla naszej gminy od dawna i np dzisiaj. Żaden z pozostałych kandydatów społecznie zaznaczam społecznie nie zrobił dla gminy tyle co właśnie Pani Katarzyna. Pani Kasiu życzę Pani wygranej, ma Pani nie tylko mój głos. 

  1. Wyborca pisze:

   Pani Kasia wspaniała osoba, ale udziela się nie dla gminy, a dla samego Zarzecza. 

   1. Realnie patrzący pisze:

    Nie zgodze się z Tobą udziala  się dla Nas wszystkich obrjrzyj jej drugi film YT. Ja nawet nie wiedziałem że to wszystko jej zasługa. Obecnie jest radna tylko Zarzecza i ile robi. Przekonajmy się co zrobi dla całej gminy jak zostanie wojtem. A reszta dla kogo się udziela bo jakoś nie widzę? 

   2. Gosc pisze:

    Dzisiaj, akcja poboru krwi – dla zarzecza? Nie ośmieszaj się. Przedwczoraj jako strażak usuwanie oleju z Rożniatowa do Siennowa praca do późnych godzin – dla zarzecza? Przykładów jest więcej to te z ostatnich dni. Który z kandydatów by poświęcił tyle czasu, ja nie widziałem żadnego poza nią więc nie pisz głupot. 

   3. precz z koniczyną pisze:

    A dla kogo ma sie udzielać jest bardzo sprawną radną z Zarzecza, który z obecnych kandydatów udzielał sie na terenie całej gminy???. Pani Katarzyna daje największe nadzieje że swąją sprawność wykorzysta  na rzecz całęj gminy!!!

 4. gosc pisze:

  Z chęcią bym zobaczył czym się zasłużyli ci kandydaci i ile na tym zarobili.

  1. ja pier... pisze:

   Zainspirował mnie ten wpis, i powiem wam że ja pier…., oświadczenia majątkowe są ogólnie dostępne na stronach urzędów od marszałkowskiego w dół. W życiu bym nie pomyślał że można tyle zarabiać na Podkarpaciu (przychody dzielone na 12 miesięcy). Nie piszę tutaj o majatkach typu hektary czy mieszkania tylko o pieniądzach chodź hektary są interesujace. Tylko zadzdrosc zostaje… Zmieniam kandydata na kandydatkę..

 5. wyborca pisze:

   

  Najlepszym kandydatem na stanowisko wojta od poczatku jest pani Katarzyna Balawender. Od wielu lat zaangazowana w to by nasza gmina stawala sie coraz lepsza.  Jest autorem wielu wspanialych inicjatyw , ktore juz zostaly zrealizowane, choc nie wszyscy wiedza kto naprawde jest ich pomyslodawca. Jest osoba ze swierzym a zarazem realnym spojrzeniem  Mam nadzieje ze od pazdziernika to wlasnie ona stanie na czele naszej gminy. Powodzenia pani Katarzyno . Ma pani moj glos.

  1. mieszkaniec gminy Zarzecze pisze:

   Jako mieszkaniec gminy Zarzecze (nie Zarzecza) pierwszy raz słyszę, że jest taka osoba jak Pani Katarzyna. Wydaje mi się, że gdyby tak dużo robiła dla gminy to byłaby znana szerzej rzeszy wyborców z całej gminy a nie tylko z Zarzecza. Wybory już niedługo, niech wygra lepszy, jedno jest pewne zmiany są potrzebne  🙂 

   1. Gość pisze:

    Pooglądaj filmiki Pani Katarzyny na jej profilu na fb i zobacz co udało się jej zrobić do tej pory. Zasługuje na to by jej zaufać i dać jej szansę, a z takim zapałem zrobi wiele. 

    1. mieszkaniec gminy Zarzecze pisze:

     Obejrzałem filmiki i tylko potwierdziło się, że większość działań dla Zarzecza. Pozdrawiam 

     1. Gość pisze:

      Jednak dopatrzyles się czegoś dla gminy 🙂 nie tylko dla zarzecza. Ja widzę "większość" troszkę inaczej niż Ty. Również pozdrawiam. PS. Wskaż innego kandydata, który zrobił tyle samo lub więcej dla gminy niż Pani Katarzyna? 

 6. Święto ziemniaka pisze:

  Kolejna głupkowata akcja zorganizowana przed samymi wyborami. Zaprasza się ludzi na mecz w czesie święta ziemniaka . Totalny brak organizacji brak sędziego żadnego poczęstunku nawet głupiej wody . A Pan Tomasz tak zajęty obskakiwaniem znajomych "ważniaków" że nawet nie miał czasu przywitać się i podziękować za przybycie ludziom których zaprosił na mecz gratulację za ogranizację . W gminie potrzebujemy zmiany na lepsze a nie ciepłe kluchy . A Pani Kasia ma większe jaja niż wszyscy pozostali kandydaci razem wzięci. Wierzę w Pani wygraną Pani Katarzyno.

 7. mieszkaniec pisze:

  Pani Kasiu niech sobie juz Pani nie robi kampani na stronie. Wystarczy tych wpisów

  1. Gość pisze:

   Ludzi mało interesuje kto jest inicjatorem danych przedsięwzięć, bardziej oceniają efekty. Tutaj chodzi o to, że ktoś przez tyle lat za free poświęcał swój czas by coś fajnego osiągnąć dla ludzi nie siebie. Taki ktoś jest nam potrzebny. 

 8. obiektywny pisze:

  Pani Kasia to chyba nie ma czasu na życie co drugi komentarz sobie wrzuca i po co?

  Sorry ale nie widzę tej pani na tym stanowisku. To jest dobra osoba dla Zarzecza nie dla całej gminy już obecnie gmina schodziła na drugi plan a najważniejsza była wieś Zarzecze piszę to świadomie wieś bo to nie miasto i muszą o tym pamiętać.

 9. E pisze:

  Filmiki Pani Kasi to jakas parodia….ludzie zaglosujcie na czlowieka dobrego i zaradnego a nie glosujcie na te filmy ktore nic nie znacza…. Bury najlepszy jest

  1. Gość pisze:

   Dobrego? Zaradnego? Z tym drugim mogę się zgodzić patrząc na oświadczenie majątkowe tego pana :). Dlatego głos dla Pani Katarzyny. Mnie te filmiki przekonały, nie wódka, pierogi, ziemniaki czy inne piłki. Czekam na dzień buraka i zawody w dobiegnieciu z wódka do kieliszków gości haha wtedy nieomieszkam dla szydery odwiedzić takie spotkanie. 

 10. hmmmmmmmmmmmm pisze:

  Pan Tomasz Bury???Kpina…Ów Pan Zachowuje się jakby juz objął Urząd Wójta..Podjudzanie ludzi przeciwko sobie i dyktowanie kto z czyjego komitetu ma startowac w wyborach wydaje mi się,że jest poza wszelka norma krytyki i jest nie etyczne…Moim skromnym zdaniem jest on ostatnią osobą w Gminie,kótra powinna zająć fotel WOJTA ! Nie wiem skąd te achy i ochy na temat osoby Pana Tomasza.Panu Tomaszowi mówimy stanowcze NIE!

 11. Zarzecki Wyborca pisze:

  Pani Katarzyna w trakcie pracy zajmuje się kampanią wyborczą. Wpisy na tej stronie i FB świadczą o tym niezaprzeczalnie. Ciekawe co na to Jej pracodawca … Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie? Nieładnie Pani Kasiu 🙁

 12. kinderniespodzianka pisze:

  Popieram Pan Bury nie jest odpowiednia osoba na stanowisko Wojta Gminy Zarzecze,nie on.Tyle w temacie.

 13. AKUKUcocieto pisze:

  PAN MARIUSZ WIELKIE TAAAKK!!!Jedyny Kandydat,który nadaje sie na Wojta !!!!!!!!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny