Powrót

Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Wrzesień 24, 2018

105 km/h jechał kierujący mazdą, którego zatrzymali do kontroli drogowej przeworscy policjanci. Za przekroczenie prędkości o 55 km/h w terenie zabudowanym, 27-latek stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Wczoraj około godz. 21 w Przeworsku, na ul. Lwowskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mazdą. 27- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego w terenie zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące oraz ukarali mandatem. 27-latek za popełnione wykroczenie otrzymał także 10 punktów karnych.

Dla Przypomnienia!!!

Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy. W przypadku, gdy kierowca zostanie zatrzymany, gdy prowadzi pojazd, mimo zatrzymanych uprawnień, okres zatrzymania prawa jazdy zostaje wydłużony do 6 miesięcy. 

rj

KPP Przeworsk


3 myśli na temat “Stracił prawo jazdy na 3 miesiące”

  1. brawo ja pisze:

    na dynowskiej jakby staneli to nie jedno prawo jazdy by zabrali

  2. kolo pisze:

    Po co stać na dynowskiej i w innych niebezbiecznych  jak można stać schowanym na przystanku pks i grzebać palcem w nosie .

  3. seneka pisze:

    A Panu posłowi który przekroczył o 55 prędkośc w zębach do domu przynieśli i jeszcze przeprosili !

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab