Powrót

Zderzenie Seata z Hyundaiem w Nowosielcach

Sierpień 9, 2018

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia się seata z hyundaiem w Nowosielcach. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem.


Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godz. 7, w Nowosielcach, na drodze krajowej nr 94. Kierująca seatem, 37-letnie mieszkanka powiatu przeworskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenie z prawidłowo jadącym hyundaiem, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie były groźne. Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości kierujących, oboje byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym sprawczyni kolizji została ukarana mandatem. Z uwagi na uszkodzenia w samochodach policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

 

rj

KPP Przeworsk

 


2 myśli na temat “Zderzenie Seata z Hyundaiem w Nowosielcach”

  1. jez220 pisze:

    Tutaj już dawno powinny być wysepki.Kiedyś dojdzie do tragedii.

  2. jez220 pisze:

    Samochody jadące od Przeworska wogóle nie reagują na zjazd przed wierzcholkiem tylko jadą po szybkim pasie z dużą prędkością nie zastanawiając się że może ktoś skręcać w stronę Nowosielec.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny