Powrót

Wypadek w centrum miasta

Sierpień 11, 2018

Dwie osoby trafiły do szpitala po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w sobotę (11.08.2018) w okolicach Miejskiego Domu Kultury.

-Ok. godziny 12.30 na. ul. Jagiellońskiej w Przeworsku kierująca samochodem osobowym marki Opel astra 32-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Fiatem seicento. Kierująca seicento 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń zarówno pięćdziesięciolatka jak i pasażer zostali zabrani do szpitala. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca, ustalili świadków zdarzenia, oraz wykonali dokumentację techniczną zdarzenia- mówiła Renata Jaremko, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

 

BO

 


4 myśli na temat “Wypadek w centrum miasta”

 1. Hah napisał(a):

  Ja tu widzę Hondę i fiata. Ale może się nie znam…

   

  1. A napisał(a):

   To zobacz ze za honda jest astra.

  2. Ktoś taki napisał(a):

   Ty tu widzisz fiata a B.O może wiedzieć nawet Lamborghini bo to pustak z Super Expressu . Dostaje po 50 zlotych za takie wlasnie wypociny . Ale czego można wymagać od kogoś kto nie miał pomyslu na życie i poszedł na dziennikarstwo żeby tylko w Studzianie nie siedzieć ..

   1. STEFAN napisał(a):

    jestes kompletnym chamem  panisko sie znalazło

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny