Powrót

Pierwsi kandydaci na burmistrza już znani

Sierpień 4, 2018

Zbliżające się wybory samorządowe mobilizują lokalnych działaczy. Nieoficjalnie widomo, że o fotel burmistrza w Przeworsku walczyć będzie kilku kandydatów. Oficjalnie potwierdzono kandydaturę Leszka Kisiela, obecnego włodarza miasta, oraz Tomasza Kojdra-  przewodniczącego Rady Miasta.


O tym, że Leszek Kisiel i Tomasz Kojder będą stratować w zbliżających się wyborach samorządowych i walczyć o fotel burmistrza w Przeworsku wiadomo od dawna. Inni kandydaci ciągle prowadzą rozgrywki w kuluarach, jednak już niebawem poznamy wszystkich, którzy staną do walki o najważniejsze stanowisko wmieście. 


Kandydata PIS, Tomasza Kojdra przedstawiał posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz w Jarosławiu. Burmistrz Leszek Kisiel od dawna potwierdzał, że będzie walczył o drugą kadencję.


Walka w gminach o fotele wójtów i burmistrzów będzie równie zacięta. Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy obecni włodarze staną do walki o kolejną kadencję. 


BO


7 myśli na temat “Pierwsi kandydaci na burmistrza już znani”

 1. Michal pisze:

  Falstart Pana Tomka Kojdra ! Ogłosił start na Burmistrza Miasta Przeworsku w Jarosławiu 🙁 

  1. walek pisze:

   No kurwaa żal 😀

 2. koj pisze:

  Kojder to jakiś dramat

  1. al pisze:

   Bardzo merytoryczna krytyka. Tak trzymać!

 3. kuba pisze:

  Mam nadzieje że na dwóch kandydatach się nie skończy, silny kontrkandydat jest potrzebny obecnemu Burmistrzowi ponieważ rozleniwi się jak Magoń i pokona go nastepna np.Bibliotekarka.

 4. greg pisze:

  Klasyk PO vs PiS ciekawe czy do wyścigu dołączy niedźwiedź?

 5. zosia pisze:

  Chyba lepiej w Jarosławiu niż w jakiejś studzience.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny