Powrót

Piotr M. zostaje w areszcie

Lipiec 13, 2018

Przeworski przedsiębiorca Piotr M. decyzją sądu zostaje w areszcie do 9 września 2018 roku. Informację potwierdził Rzecznik Prasowy Prokuratury w Katowicach Piotr Żak- Sąd na wniosek prokuratury przedłużył areszt dla oskarżonego o kolejne trzy miesiące. 


To drugie przedłużenie aresztu dla przeworskiego przedsiębiorcy. Mężczyzna najpierw miał zostać w areszcie do połowy czerwca, następnie sąd przedłużył ma areszt do 11 lipca i teraz decyzją sądu przedsiębiorca zostanie w areszcie do 9 września. Przeworski przedsiębiorca został zatrzymany w związku ze sprawą Elektrociepłowni Przeworsk. Piotr M.  jest jej byłym prezesem. Został zatrzymany wraz z sześcioma innymi osobami.  


O szczegółach zatrzymania i zarzutach, oraz procederze, za który został zatrzymany Piotr M. pisaliśmy tutaj: http://mojprzeworsk.pl/2018/06/sad-przedluzyl-areszt-dla-przedsiebiorcy-przeworska-piotra-m/


BO


Jedna myśl na temat “Piotr M. zostaje w areszcie”

  1. Nowojorczyk pisze:

    Czterdzieści lat mieszkałem w Przeworsku i pierwszy raz słyszę o ELEKTROCIEPŁOWNI.  Czyżby przeź ostatnie 13 lat coś się zmieniło? ??

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny