Powrót

Młoda podopieczna Karate Kyokushin z kolejnym tytułem

Czerwiec 24, 2018

Karolina Barylak to wicemistrzyni Europy w Karate Kyokushin, wraz ze swoim sensei Dariuszem Walasem spotkali się z burmistrzem Przeworska, aby opowiedzieć o walkach w turnieju, wrażeniach i nowych doświadczeniach oraz o udziale w Mistrzostwach Świata w Japonii.

Członkowie przeworskiego Klubu Karate w ostatnim czasie mieli możliwość uczestniczyć w prestiżowej imprezie sportowej w Japonii, czy innych mistrzowskich starciach. Karolina Barylak znalazła się w gronie tegorocznych stypendystów, zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym, biorąc pod uwagę znaczenie danego sportu dla Gminy Miejskiej Przeworsk. Burmistrz pogratulował zawodniczce wspaniałych osiągnięć na arenie międzynarodowej i zapewnił o dalszej pomocy i wsparciu dla Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin.

19 i 20 maja 2018 roku w Warnie w Bułgarii odbyły się 32 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. W turnieju zmagało się ponad 600 zawodników z 26 państw Europy. Do Warny pod opieką sensei Dariusza Walasa pojechało i wystartowało w konkurencji kumite troje naszych zawodników: Karolina Barylak, Paulina Pawlak i Filip Hawro. Tylko Karolina wróciła z pucharem stając po raz kolejny na podium Mistrzostw Europy i tym razem zdobywając drugie miejsce.

Młodej zawodniczce życzymy kolejnych wielkich sukcesów, oraz siły i wytrwałości w walce oraz pokory przed każdym wyzwaniem tak bardzo potrzebnej w sporcie. Trzymamy kciuki za cały Przeworski Klub Karate Kyokushin.

BO, UM Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny