Powrót

Straciła panowanie nad autem i wjechała w ogrodzenie

Maj 15, 2018

22-letnia kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie, a następnie wjechała na posesję. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 13. Policjanci przeworskiej drogówki zostali skierowani przez dyżurnego do miejscowości Dębów. Na miejscu zastali dwa zastępy straży pożarnej oraz 22-letnią kobietę, prawdopodobną sprawczynię tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renault clio, jadąc od strony Nowosielec, w kierunku Studziana, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji. Jej samochód zatrzymał się dopiero w ogrodzie. Kierująca renaultem, 22-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nie doznała poważniejszych obrażeń.  

Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania, za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym. Z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne, zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności  wyjaśniające.

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny