Powrót

Poszukiwany 21-latek wpadł z narkotykami

Kwiecień 9, 2018

Policjanci przeworskiego wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 21-latek miał przy sobie marihuanę. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Po wpłaceniu grzywny mężczyzna nie trafił do zakładu karnego.


W piątek, około godz. 13.30 w Przeworsku na ul. Niepodległości policjanci wydziału kryminalnego zauważyli pieszego, którego rozpoznali jako poszukiwanego. Legitymowanie mężczyzny tylko potwierdziło przypuszczenia mundurowych. 21-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim woreczek strunowy z zawartością suszu konopi indyjskich.

Badanie testerem narkotykowym suszu wykazało, że jest to marihuana. 21-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W związku z wcześniej popełnionymi czynami mężczyźnie groziła kara pozbawienia wolności lub grzywna. Po wpłaceniu całej kwoty grzywny 21-latek nie trafił już zakładu karnego.

 

rj

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny